50-lecie TYSIĄCLATKI

 

 

Poniżej program obchodów.

Czytaj więcej: 50-lecie TYSIĄCLATKI

Breve regnum 2014

 

Święto Szkoły

Coroczne Święto Patrona Szkoły obchodziliśmy 3 marca - w przeddzień imienin Kazimierza. W tym roku uroczystościom przyświecało hasło „Euro Breve Regnum 2012”.
W szkole od rana oprócz lekcji ułożonych według specjalnego świątecznego planu, zorganizowano wystawy tematyczne o państwach uczestniczących w EURO 2012 i ich reprezentacjach narodowych, a podczas przerw odbywał się Kiermasz Europejski i pokaz wypieków na konkurs kulinarny.
 

O godz. 11:00 w ustrojonej na tę okazję w elementy historyczne i sportowe hali sportowej szkoły odbyło  się uroczyste otwarcie szkolnego „EURO 2012”, powitanie króla Kazimierza i oficjalnych gości oraz parada reprezentacji klas jako państw uczestników tegorocznych Mistrzostw Europy. Podczas imprezy zostały rozegrane  bardzo emocjonujące konkurencje sportowe i występy artystyczne a także rozstrzygnięto konkursy: „Kibicujemy fair play”, konkurs  wiedzowy o historii Mistrzostw Europy oraz konkurs kulinarny „Europejskie smakołyki”.

Czytaj więcej: Święto Szkoły 

Rozstrzygnięcie turnieju "EURO BREVE REGNUM 2012"


     W dniu 21.03.2012 r. - Dzień Wiosny nastąpiło finałowe rozstrzygnięcie konkurencji sprawnościowych rozegranych jeszcze w trakcie imienin szkoły „Euro Breve Regnum 2012”. Drużyny, które wcześniej awansowały ze swoich grup do fazy pucharowej a były to:

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie turnieju "EURO BREVE REGNUM 2012"

E-Dziennik