Zastępstwa

 ZASTĘPSTWA

26.05.2017 r. piątek

p. Marasz

2. 1d p. Zblewska

 

 

p. Jażdżewska

1. 2ohp zwolnić

2. 2ohp zwolnić

3. 1c p. Gleb

4. 3b p. St. Stanke całość + dyżur piwnica

5. 1c p. Maćkowska + dyżur piwnica

 

p. Grześkowiak

1. 1a na 8:55 (dyżur 1 piętro p. Rudnicka)

2. ––

3. 2a p. Terlecki + dyżur 1 piętro

4. 1c p. Górska

5. 2a p. Gleb + dyżur 2 piętro

 

p. Jarosz

2. 1c p. Dowksza (dyżur piwnica p. Zawadzińska)

3. 2c p. Gibczyński (dyżur piwnica p. Dowksza)

4. 2a p. Sokołowska + dyżur hala

 

Klasa 2a, 1a, 3d wycieczka

Uczniowie, którzy nie jadą na wycieczkę chodzą według planu swojej klasy.

 

 

ZASTĘPSTWA

29.05.2017 r. poniedziałek

 

p. Rudnicka

6. 3b p. Zawadzińska całość (dyżur parter p. Autuchiewicz)

7. 3d p. I. Stanke bezpł.

8. 1c wycieczka (dyżur 2 piętro p. Cichowski)

 

 

p. Kęska

2. 1b p. Zblewska bezpł. (dyżur 2 piętro p. Gleb)

3. ––

4. 1d p. Gleb bezpł. (dyżur 1 piętro p. Polak)

5. 2d p. Górska bezpł. (dyżur 1 piętro p. Zblewska)

 

p. Bill

1. 3a na 8:55 (dyżur piwnica p. Maćkowska)

2. 1c wycieczka (dyżur piwnica p. St. Stanke)

3. ––

4. 2a p. Kamiński bezpł. (dyżur boisko p. Górska)

 

p. Grześkowiak

1. 2a na 8:55 (dyżur boisko p. Marasz)

2. 3d p. Dowksza bezpł. (dyżur boisko p. Maćkowska)

3. 1c wycieczka

 

p. Kaczkowski

1. 2b p. St. Stanke bezpł. (dyżur m. sala I łącznik oraz parter p. Górska)

2. 3c p. Pliszka bezpł. (dyżur m. sala i łącznik p. Marasz)

3. 3b p. Autuchiewicz bezpł.

4. ––

5. 3b p. Zawadzińska bezpł.

6. 1d p. Rudnicki bezpł.

7. 1d p. Rudnicki bezpł. (dyżur piwnica p. Jażdżewska)

8. 3a zwolnić (dyżur m. sala i łącznik p. Ślosarska)

 

p. Pintos

1. 1b na 8:55 (dyżur 2 piętro p. Zawadzińska cały korytarz)

2. 3a p. Slosarska + dyżur 2 piętro

3. 1d p. Marasz bezpł. + dyżur 2 piętro

 

 Klasa 1a i 1c – wycieczka

Uczniowie, którzy nie jadą na wycieczkę chodzą wg planu jak niżej:

• klasa 1a wg planu 1d

• klasa 1c wg plany 1b

 

 

 

 

ZASTĘPSTWA  

30.05.2017 r. wtorek

 

p. Rudnicka

1. 1c wycieczka

2. 3a p. Gleb bezpł.

3. 3b p. Zawadzińska całość

4. 3d p. Zblewska całość + dyżur piwnica

5. 3a p. Kamiński 

6. 1c wycieczka

 

p. Kęska

1. 1b p. Zawadzińska bezpł. 

2. 2b p. Marasz bezpł. (dyżur 1 piętro p. Bauch)

3. –– (dyżur 1 piętro p. Rudnicki)

 

p. Bill 

1. 2a na 8:55 (dyżur parter p. Bauch)

2. –– (dyżur parter p. Maćkowska)

3. 2c p. Górska bezpł.(dyżur parter p. Kamiński)

4. 1c wycieczka

5. 3d p. Terlecki całość

6. 2b p. Autuchiewicz

 

p. Grześkowiak

1. 3c na 8:55

2. 2a p. Autuchiewicz

3. 1c wycieczka

4. 1a wycieczka (dyżur 1 piętro p. Ślosarska)

5. 1a wycieczka (dyżur 1 piętro p. Cichowski)

6. –– (dyżur 1 piętro p. Terlecki)

7. 2c p. Jarosz bezpł.

 

p. Kaczkowski

3. 3d p. Pliszka bezpł. 

4.  ––– (dyżur boisko p. Bauch)

5. 3c p. Jażdżewska bezpł. (dyżur boisko p. Bauch)

6. 3d p. Gleb

7. 2d wycieczka (dyżur m. sala i łącznik p. Sokołowska)

8. 2d wycieczka (dyżur m. sala i łącznik p. Pliszka)

 

ks. Formela

7. 2a zwolnić (dyżur boisko p. Cichowski)

8. 2c p. Jarosz bezpł. (dyżur 1 piętro p. Dowksza)

 

p. Pintos

6. 2d wycieczka  (dyżur boisko p. Gleb)

7. 1a wycieczka (dyżur 1 piętro p. Jarosz)

8. 3a zwolnić (dyżur 2 piętro p. Gibczyński)

 

Klasa 1a, 1c, 1d, 2d– wycieczka

Uczniowie, którzy nie jadą na wycieczkę chodzą wg planu jak niżej:

• klasa 1a, 1c, 1d wg planu 1d

• klasa 2d wg planu 2a

 

 Spotkania promocyjne dla uczniów klas 3

 z przedstawicielami

 

Zespołu Szkół Technicznych – wtorek 30 maja 2017

Godzina lekcyjna

klasa

Nr sali i opiekun

1 godz.

3b

s.74,  p. D. Rudnicki

3a

s. 53,  p. M. Ślosarska

3 godz.

3d

s. 12,  p. K. Pliszka

3c

s. 74,  p. D. Rudnicki

 

 

 

Logowanie

E-Dziennik