Święto Patrona

Święto Patrona Szkoły, poniedziałek 5.03.18

1 godz. lekcyjna według planu

2 godz. lekcyjna (8.50 - 9.40)- wszystkie klasy uczestniczą w części oficjalnej uroczystości na hali sportowej

Opiekę nad młodzieżą w tym czasie sprawują:

klasa

2 godz.

7a

p. K. Pliszka

7b

p. M. Opar

7c

p. J. Cichowski

7d

p. M. Sokołowska

7e

p. J. Młodożeniec

7f

p. M. Zblewska

2a

p. A. Grześkowiak

2b

p. B. Jarosz

2c

p. H. Gleb

2d

p. W. Gibczyński

3a

p. G. Jażdżewska

3b

p. S. Stanke

3c

p. A. Zawadzińska

3d

p. M. Dowksza

 Pozostałe zadania nauczycieli:

·         prowadzenie uroczystości - p. D. Górska, p. A. Wyrowiński

·         opieka nad gośćmi - p. S. Marasz, E. Maćkowska, p. G. Polak, p. K. Kordykiewicz, p. M. Bauch

·         obsługa sprzętu - p. Z. Kaczkowski

·         opieka nad dworem - p. I Stanke

·         zdjęcia i scenka historyczna - p. A. Kamiński

·         taniec - p. K. Kordykiewicz

 

 

 KLASY:  7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f, 2d:

3 godz.(9.50-10.40) - gry i zabawy, hala sportowa

4 godz.(10.45 - 11.35) - posiłek, sale lekcyjne

Opiekę nad młodzieżą w tym czasie sprawują:

klasa

3 godz.

4 godz.

sala

7a

p. A. Kreft

p. A. Kreft

12

7b

p. M. Opar

p. M. Opar

48

7c

p. J. Cichowski

p. J. Cichowski

13

7d

p. M. Sokołowska

p. M. Sokołowska

14

7e

p. J. Młodożeniec

p. J. Młodożeniec

15

7f

p. M. Zblewska

p. M. Zblewska

16

2d

p. W. Gibczyński

p. G. Polak

49

 

5 i 6 godz.(11.45-13.30)- nauki rekolekcyjne, mała sala gimnastyczna

Opiekę nad młodzieżą w tym czasie sprawują:

klasa

5 godz.

6 godz.

7a

p. B. Pintos

p. B. Pintos

7b

p. A. Kania

p. R. Kozłowski

7c

p. J. Cichowski

p. J. Cichowski

7d

p. L. Winnicka - Błoch

p. l. Winnicka-Błoch

7e

p. J. Młodożeniec

p. J. Młodożeniec

7f

p. K. Dębska

p. K. Dębska

2d

p. G. Polak

p. G. Polak

 Opiekę nad młodzieżą, która nie uczestniczy w rekolekcjach sprawują: p. K. Bill, p. I. Stanke

Pozostałe zadania nauczycieli:

3 godz. lekcyjna:

·         prowadzenie gier i zabaw - p. A. Zawadzińska, p. S. Stanke, p. K. Pliszka

·         opieka nad gośćmi - p. S. Marasz, E. Maćkowska, p. G. Polak, p. K. Kordykiewicz

·         obsługa sprzętu - p. Z. Kaczkowski

·         zdjęcia - p. A. Kamiński

4 godz. lekcyjna:

·         wydawanie posiłków - p. M. Autuchiewicz, p. M. Bauch, p. D. Górska, p. B. Jarosz

 KLASY:  2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 3d:

3 i 4 godz.(9.50-11.35)- nauki rekolekcyjne, mała sala gimnastyczna

Opiekę nad młodzieżą w tym czasie sprawują:

klasa

3 godz.

4 godz.

2a

p. A. Grześkowiak

p. A. Grześkowiak

2b

p. K. Kęska

p. K. Kęska

2c

p. H. Gleb

p. M. Dowksza

3a

p. G. Jażdżewska

p. G. Jażdżewska

3b

p. A. Wyrowiński

p. A. Wyrowiński

3c

p. B. Pintos

p. B. Pintos

3d

p. M. Dowksza

p. K. Kordykiewicz

 Opiekę nad młodzieżą, która nie uczestniczy w rekolekcjach sprawują: p. K. Bill, p. I. Stanke

5 godz.(11.50-12.40) - gry i zabawy, hala sportowa

6 godz.(11.50 - 13.30) - posiłek, sale lekcyjne

Opiekę nad młodzieżą w tym czasie sprawują:

klasa

5 godz.

6 godz.

sala

2a

p. A. Grześkowiak

p. A. Grześkowiak

12

2b

p. A. Kęska

p. K. Kęska

13

2c

p. A. Rudnicka

p. A. Rudnicka

14

3a

p. M. Terlecki

p. M. Terlecki

15

3b

p. A. Wyrowiński

p. A. Wyrowiński

16

3c

p. M. Dowksza

p. A. Zawadzińska

48

3d

p. K. Kordykiewicz

p. K. Kordykiewicz

49

 Pozostałe zadania nauczycieli:

5 godz. lekcyjna:

·         prowadzenie gier i zabaw - p. A. Zawadzińska, p. S. Stanke, p. K. Pliszka, W. Gibczyński

·         obsługa sprzętu - p. Z. Kaczkowski

·         zdjęcia - p. A. Kamiński

6 godz. lekcyjna:

·         wydawanie posiłków - p. M. Autuchiewicz, p. M. Bauch, p. D. Górska, p. B. Jarosz

Logowanie

E-Dziennik