NOWOROCZNY TURNIEJ

  Piłka nożna wciąż cieszy się ogromną popularnością, stąd narodził się pomysł zorganizowania dodatkowego turnieju dla klas siódmych z okazji nowego roku 2018. Zawody odbyły się  09.01 2018 r. w hali sportowej przy ulicy Szkolnej 3.

Do turnieju przystąpiły drużyny klas 7, które w pierwszej fazie turnieju rozegrały mecze między sobą, a następnie najlepsze spotkały się w fazie finałowej. Mecze były bardzo zacięte, obfitowały w ciekawe zagrania i wspaniałe  indywidualne  popisy zawodników.

Turniej zakończył się zwycięstwem klasy 7f, przed klasą 7e i klasą 7a.

Królem strzelców został Tomasz Wojda z klasy 7e, najlepszym zawodnikiem Hubert Wdowczyk z klasy 7f, najlepiej bronił Wojtek Pertek także z 7f. Najlepszym   rozgrywającym okazał się Jakub Kołodziejski z klasy 7a, najlepszym atakującym został Kamil Kucharczyk z klasy 7a.  Najlepiej  bronił dostępu do swojej bramki Nikodem Szmurło uczeń klasy 7f. 

Kibice zobaczyli wiele ładnych bramek, mogli poczuć się jak na prawdziwych mistrzostwach w piłce nożnej, wszyscy uczestnicy ciekawie spędzili popołudnie. Na zakończenie zawodnicy ustalili termin kolejnego turnieju.

Wszystkim zawodnikom i kibicom dziękujemy za udział i zapraszamy na  następne zawody.

 

  • SAM_8656
  • SAM_8664
  • SAM_8669
  • SAM_8670

 

Logowanie

E-Dziennik