TURNIEJ FINAŁOWY KLAS 2 i 3 CHŁOPCÓW W PIŁKĘ RĘCZNĄ

Po turniejach  klas 2 i 3 chłopców gimnazjum w piłkę ręczną  przyszedł czas na wielki finał, w którym wzięli udział zwycięzcy poszczególnych grup oraz klasa 2a, która z przyczyn od siebie niezależnych nie mogła uczestniczyć we wcześniejszym turnieju. Finałowe zmagania  odbyły się 19  grudnia 2017 r. w hali sportowej przy ulicy Szkolnej 3. W zawodach wystartowały trzy drużyny, które rozegrały mecze „każdy z każdym”. Po podliczeniu zdobytych punktów w super finale spotkały się klasa 3a z klasą 2a. Lepsza okazała się reprezentacja  2a,  wygrywając  5 do 3 z klasą 3a. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Olaf Meyer, najlepszym atakującym został Adrian Kowalik, najlepszym bramkarzem Marcin Kiedrowski, wszyscy z klasy 2a. Królem strzelców został Wiktor Urbaniak z klasy 2d, a najlepszym obrońcą Wojciech Bruski z 3a.

Wielki finał okazał się ciekawą propozycją dla naszych uczniów, gdyż na trybunach zasiadło wielu miłośników piłki ręcznej oraz kolegów i koleżanek zawodników.

Na zakończenie turnieju organizatorzy wręczyli pamiątkowe dyplomy i podziękowali wszystkim uczestnikom za walkę i sportową postawę na boisku.

• SAM_8618
  • SAM_8620