MISTRZOSTWA SZKOŁY KLAS 7 CHŁOPCÓW W UNIHOKEJA

26 września 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły klas 7 chłopców w Unihokeja. Reprezentacje klas siódmych rozegrały mecze grupowe, z których dwie najlepsze 7a i 7b zakwalifikowały się do finału.

Sam mecz  godny był finału mistrzostwa Polski, wynik był otwarty do ostatnich minut. Zawodnicy walczyli zawzięcie, nie oszczędzali kijów, ani bramkarzy. Ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy z klasy 7a, którzy wykazali się większym sprytem i doświadczeniem w unihokeju pokonując przeciwników 2:0.

Najlepszym strzelcem turnieju obwołano Kamila Kucharczyka z klasy 7a, który był prawdziwym postrachem dla bramkarza, a osobą, która stała murem przed bramką, czyli najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Meller, także z klasy 7a.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej postawy i udanych występów. Zapraszamy na kolejne turnieje.

• SAM_8450
  • SAM_8452