ROK SZKOLNY 2016/2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
1 września 2016 r. - czwartek - godz. 9:00

Uczniowie klas pierwszych proszeni są o obowiązkowe zabranie ze sobą długopisów.

Plan lekcji na 2 września 2016 r. zostanie podany uczniom przez wychowawców po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego.

Pożegnanie absolwentów rocznika 2013-2016

Tak szybko mijają chwile, tak szybko mija czas...

24 czerwca 2016 r. pożegnaliśmy uroczyście absolwentów rocznika 2013-2016. Nie obyło się bez łez wzruszenia. To zawsze szczególny dzień dla rodziców, nauczycieli, wychowawców i rzecz jasna samych absolwentów. Po oficjalnym wystąpieniu Dyrektora szkoły, wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły, wyróżnienia za wyniki w nauce oraz pracę na rzecz szkoły.

Tytuł Absolwenta Roku i Nagrodę Burmistrza otrzymał Jakub Lewiński z klasy 3a.

Wyróżnienie Srebrną Tarczą za wysokie wyniki w nauce i promowanie wizerunku szkoły  otrzymało 6 uczniów:

-  Jakub Lewiński – 3a

- Natalia Kowcun 3a

- Adriana Marasz – 3a

- Adrian Lubiński – 3a

- Kamil Woźniak – 3a

- Dominika Kowcun – 3c

Nagrodę Dyrektora otrzymała uczennica klasy 3a Natalia Kowcun.

Nagrody Rady Rodziców otrzymali:

- Adriana Marasz – 3a

- Adrian Lubiński – 3a

- Kamil Woźniak – 3a

- Dominika Kowcun – 3c

Absolwenci podziękowali swoim wychowawcom, dyrekcji i nauczycielom za serce i trud włożone w ich naukę i wychowanie.

Wszystkim absolwentom życzymy realizacji wszystkich życiowych planów!

Czytaj więcej: Pożegnanie absolwentów rocznika 2013-2016

Zakończenie roku szkolnego klas 1 i 2

24 czerwca br. zakończyliśmy rok szkolny 2015/1016 i przywitaliśmy w końcu upragnione wakacje. Czas na odpoczynek i regenerację sił, aby od września podjąć na nowo trud zdobywania wiedzy.

MIŁYCH WAKACJI!!

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego klas 1 i 2

WIELKI SUKCES UCZNIÓW KLASY 1A

W tym roku szkolnym klasa 1a wraz z wychowawczynią, panią Grażyną Jażdżewską wzięła udział w wyjątkowym konkursie „Edukacji Globalnej- Efekt Domina”, który miał udowodnić jak wiele dobrego potrafimy zrobić dla innych. 1a przygotowała, zorganizowała i przeprowadziła akcję „Dzień Dawcy Szpiku”, pokazując, że duże zmiany zaczynają się od własnego podwórka, a mądre działanie zawsze przynosi dobre efekty!  Za tę akcję, udokumentowaną filmikiem „Wystarczy tylko chcieć”, uczniowie i ich wychowawczyni zdobyli nagrodę główną w postaci iPadów. Ponadto szkoła otrzymała dwie drukarki oraz bon w wysokości 1000zł na zakup pomocy naukowych.

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Beata Kopyt- przedstawicielka Kulczyk Foundation (pomysłodawcy konkursu) oraz p. Tomasz Nawrocki- dyrektor zarządzający firmą iSpot (sponsor iPadów).

Czytaj więcej: WIELKI SUKCES UCZNIÓW KLASY 1A