Gratulacje dla Jakuba!!

Serdecznie gratulujemy Jakubowi Jackowskiemu  z klasy 8b, który zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Podobny obraz

Koncert Noworoczny na Rzecz WOŚP

Koncert Noworoczny na Rzecz WOŚP w wykonaniu uczniów z SP1 i Gimnazjum

Pierwsze akordy WOŚP jeszcze przed niedzielnym finałem zabrzmiały także w Człuchowie. W środę Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami Gimnazjum zaprosiła na koncert i do „łasuchowej” kawiarenki.

Czytaj więcej: Koncert Noworoczny na Rzecz WOŚP

WOŚP to wspaniała inicjatywa!!

WOŚP to wspaniała inicjatywa łącząca Polaków, dająca nadzieję, że będzie lepiej i wyzwalająca w nas to co najlepsze. Dlatego tak chętnie wspieramy tę akcję!!

Czytaj więcej: WOŚP to wspaniała inicjatywa!!

WIZYTA PREZYDENTA

We wtorek (8 stycznia 2019) prezydent Andrzej Duda odwiedził Człuchów. Oficjalna część wizyty rozpoczęła się o godzinie 17.00 w hali sportowej przy ulicy Szkolnej. Andrzej Duda spotkał się tutaj z mieszkańcami Człuchowa. Nasi uczniowie swoim występem umilili czas oczekiwania na najważniejsza osobę w państwie.