III Warsaw Comic Con

Dnia 21.04.2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w III Warsaw Comic Con. W Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Ptak w Nadarzynie koło Warszawy odbył się największy w Polsce festiwal popkultury, prawdziwe święto dla fanów książek, komiksów, filmów, seriali i gier. Młodzież mogła brać udział w spotkaniach z międzynarodowymi gwiazdami najpopularniejszych filmów i seriali m. in. z "Gry o tron", "Hobbita", "Piratów z Karaibów", "Teen Wolfa" czy "Riverdale", w pokazach cosplay, licznych grach i konkursach w strefach atrakcji i zabawy. W ramach Comic Con zorganizowano Warszawskie Targi Gier (Good Game) oraz po raz pierwszy Warsaw Book Show - festiwal czytelnictwa z udziałem autorów książek i komiksów. Twarzą targów książki był Andrzej Sapkowski, twórca "Wiedźmina".

Pomimo zmęczenia podróżą wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.

Czytaj więcej:  III Warsaw Comic Con

V MIEJSCE CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 24.04.2018 drużyna z naszej szkoły rywalizowała w  Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w Piłce Nożnej  Chłopców na boiskach przy Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie. Podczas zaciętej rywalizacji nasza reprezentacja wywalczyła V miejsce.

Czytaj więcej: V MIEJSCE CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ

EGZAMIN GIMNAZJALNY!!

W tym roku do egzaminu gimnazjalnego klas 3 przystąpiło 119 uczniów naszej szkoły.

Teraz wszyscy czekają z niecierpliwością na wyniki.

Czytaj więcej: EGZAMIN GIMNAZJALNY!!

Finał Ligi Matematycznej

16 kwietnia 2018 r. w Słupsku odbył się finał 17 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Liga Matematyczna”. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Mayer z klasy 5a, Zofia Majoch i Maja Szmaglinska z klasy 6a, Piotr Homme i Adrian Tchorzewski z klasy 6c oraz Jakub Bill a 2a gimnazjum. Maja Szmaglińska została laureatką tego konkursu, zajmując 9 miejsce. Gratulujemy Mai i pozostałym  uczestnikom finału.

Czytaj więcej: Finał Ligi Matematycznej