XVIII edycja Pyrkonu

W dniu 18.05.2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe do Poznania, gdzie najpierw odwiedzili Politechnikę Poznańską, a następnie wzięli udział w XVIII edycji Pyrkonu. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się największy w Polsce Festiwal Fantastyki. Młodzież mogła uczestniczyć w warsztatach, wykładach, wystawach, konkursach i pokazach cosplay; odwiedzić strefę science fiction, fantasy, naukową czy wystaw początkujących twórców; w Bloku Gier Bez Prądu bawić się przy grach karcianych, bitewnych i planszowych; w Bloku Literackim wziąć udział w spotkaniach autorskich, panelach dyskusyjnych i prelekcjach z pisarzami, redaktorami i wydawcami.

Pyrkon to nie tylko okazja do spotkań niesamowitych gości, ale również rówieśników o podobnych zainteresowaniach i pasjach.

Czytaj więcej: XVIII edycja Pyrkonu

"MAŁA MATURA" - wyniki konkursu

Szkolny konkurs j. angielskiego ”MAŁA MATURA”

dla klas 6-7 szkoły podstawowej

1 miejsce – Jakub Jażdżewski – 7e

2 miejsce – Michalina Jarkiewicz – 7b oraz Oliwia Dedo - 7e

3 miejsce –  Jakub Rutkowski – 6a

Szkolny konkurs j. angielskiego ”MAŁA MATURA”

dla klas 2-3 gimnazjum

1 miejsce – Mikołaj Bauch – 3a

2 miejsce – Jędrzej Mostowik – 2c

3 miejsce –  Amelia Ekert 3c oraz Daria Gajdamowicz 3c

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Chłopców

Dnia 15.05.2018 rozegrany został Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Chłopców klas 7 oraz klas  Gimnazjum w hali sportowej przy ulicy Szkolnej 3 w Człuchowie. Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego -  Marek Dowksza i Wiesław Gibczyński. Po zaciętej grze wyłoniono najlepsze zespoły i wyróżniono najlepszych graczy.

Najlepszy Zawodnik Turnieju – Morawski  Łukasz

Najlepszy Atakujący Turnieju – Knut Dobromir