BRĄZOWE MEDALE DLA SIATKARZY

W dniu 21.03.2019 r. reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców w ZSS w Człuchowie zdobywając brązowe medale zajmując III miejsce.

Czytaj więcej: BRĄZOWE MEDALE DLA SIATKARZY

BRĄZOWE MEDALE DLA SIATKARZY

Czytaj więcej: BRĄZOWE MEDALE DLA SIATKARZY

Matematyka nie jest problemem

26 lutego 2019 r. w Słupsku, odbył się półfinał Ligi Matematycznej. Uczestniczyło w nim 16 uczniów  klas 4 -6 i 16 klas 7,8 i 3 gimnazjum. Do finału, który odbędzie się  26 marca 2019 r. w Słupsku zakwalifikowali się: Maria Zielnik kl. 5b Agata Bill kl. 6a, Ewa Miszczuk kl. 6b, Marta Chmurzyńska i Maciej Prondziński  kl. 6c, Natan Łączkowski kl.8d, Marcin Kiedrowski i Jakub Bill  kl. 3a gimnazjum.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów finalistom.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 15.03.2019 r. w Zespole Szkól Sportowych odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Drużyna naszych zawodniczek zdobyła brązowy medal. Gratulujemy!

Konkurs Geograficzny - III etap

4 marca 2019 r. w miejscowości Trąbki Wielskie odbył się Wojewódzki Konkurs Geograficzny dla szkól Podstawowych i Gimnazjów. Z naszej szkoły w III etapie konkursu brali udział uczniowie:

- Jakub Bill z klasy 3a

-Jakub Jażdżewski z klasy 8e

- Jakub Jackowski z klasy 8b.

Trzymamy kciuki i życzymy wysokich wyników.

Czytaj więcej: Konkurs Geograficzny - III etap