Wyniki etapu szkolnego Powiatowego Konkursu Ortograficznego o tytuł Powiatowego Mistrza Ortografii

Mistrz Ortografii Klas I-  Jakub Mikulicz- klasa 1a

2 miejsce-  Ewa Kaczor- 1c

3 miejsce- Katarzyna Lisek- 1c

Mistrz Ortografii Klas II-  Adriana Marasz – klasa 2a

2 miejsce- Julia Lider- 2c

3 miejsce- Zuzanna Żmudzka- 2c

Mistrz Ortografii Klas III- Aleksandra Stępniak- klasa 3c

2 miejsce-  Michał Szyszka-  3b

3 miejsce- Weronika Sójka- 3c

Serdecznie gratulujemy!  Zwycięzców nagrodzimy podczas obchodów Dnia Teatru.

Międzyklasowy etap konkursu "Człuchów znany i mniej znany "już rozstrzygnięty.

Przedstawiciele wszystkich klas włożyli dużo pracy w przygotowania i uzyskania jak najlepszych wyników. Poziom konkursu był bardzo wyrównany i wysoki, zwłaszcza wśród uczniów klas drugich. Stąd, podczas uroczystości Imienin Szkoły, Waszą wiedzę na temat Człuchowa, reprezentować będą aż dwie klasy drugie:

2c - Natalia Bohm i Jakub Toda,

2a - Hanna Kaczkowska i Agata Jażdżewska.

Wśród klas pierwszych, najwyższe miejsce wywalczyła klasa 1a - Jakub Mikulicz i Paweł Geras.

Z klas trzecich najlepszy wynik osiągnęła klasa 3c - Andrzej Fijało i Kamil Weilandt.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział a  zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do dalszych przygotowań na drugą część konkursu, która odbędzie się 4.03.2015 roku.

Czytaj więcej: Międzyklasowy etap konkursu "Człuchów znany i mniej znany "już  rozstrzygnięty.