Pożegnanie Absolwentów 2012-2015

Rozstania nadszedł już czas...

26 czerwca br. pożegnaliśmy uroczyście absolwentów rocznika 2012-2015. Nie obyło się bez łez wzruszenia. To zawsze szczególny dzień dla rodziców, nauczycieli, wychowawców i rzecz jasna samych absolwentów. Po oficjalnym wystąpieniu Dyrektora szkoły, wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły, wyróżnienia za wyniki w nauce oraz pracę na rzecz szkoły.

Tytuł Absolwenta Roku i Nagrodę Burmistrza otrzymał Michał Szyszka z klasy 3b.

Wyróżnienie Srebrną Tarczą za wysokie wyniki w nauce i promowanie wizerunku szkoły  otrzymało 4 uczniów:

- Seweryn Iskra z 3a

- Zuzanna Drygalska 3b

- Michał Szyszka 3b

- Maciej Zakrzewski 3a

Nagrodę Dyrektora otrzymał uczeń klasy 3a Maciej Zakrzewski.

Absolwenci podziękowali swoim wychowawcom, dyrekcji i nauczycielom za serce i trud włożone w ich naukę i wychowanie.

Wszystkim absolwentom życzymy realizacji wszystkich życiowych planów!

Czytaj więcej: Pożegnanie Absolwentów 2012-2015

Wieczorek pożegnalny klas trzecich

18 czerwca 2015 roku odbył się wieczorek pożegnalny klas trzecich - ostatnia wspólna impreza trzecioklasistów w naszej szkole. Na początek wszyscy chętni, którzy z poświęceniem trenowali przez cały tydzień, zatańczyli belgijkę, która wszystkim bardzo się spodobała. Potem przez cały wieczór tańczyli do muzyki puszczanej przez DJ-a Pana Zdzisława Kaczkowskiego. Nie zabrakło również konkursów i dobrego jedzenia. Na zakończenie wybrano króla i królową balu, którymi zostali Aleksandra Wardach i Kamil Skwiercz!

Dziękujemy wszystkim związanym z organizacją i przygotowaniem pięknej sali. Ten wieczór z pewnością zostanie na długo w naszych sercach.

Czytaj więcej: Wieczorek pożegnalny klas trzecich

KONKURS ORNITOLOGICZNY

Wyniki konkursu ornitologicznego:

I miejsce: Adriana Marasz-  II a

II miejsce: Natalia Kowcun – IIa

III miejsce: Julia Polak Ia

Czytaj więcej: KONKURS ORNITOLOGICZNY

„Klasa z klasą”

Jest nam niezmiernie miło poinformować,  że w roku szkolnym 2014/2015 zwycięzcą konkursu „Klasa z klasą” z liczbą punktów 3345  została klasa 2a!  Serdecznie gratulujemy uczniom i wychowawczyni - pani Annie Zawadzińskiej.

Na II miejscu, ex aequo, uplasowały się klasy: 2c i 3b (1988 punktów).

III miejsce wywalczyła klasa 1a.

W tym roku szkolnym Rada Rodziców podjęła decyzję o nagrodzeniu wszystkich zwycięskich klas.

Czytaj więcej: „Klasa z klasą”