PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

            PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA – CHŁOPCY Z BRĄZOWYMI MEDALAMI

                                                             

 W dniu 24.05.2017. r.  uczniowie  naszej szkoły rywalizowali w MISTRZOSTWACH POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW na boisku do plażowej piłki siatkowej przy ZSS w Człuchowie. Opiekunem drużyny był Marek Dowksza. Zespół reprezentujący naszą szkołę wywalczył III miejsce. 

Czytaj więcej: PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW KLAS I - III

W dniu 23.05.2017 r.   uczniowie  naszej szkoły rywalizowali w WIOSENNYM TURNIEJU W PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW KLAS I – III w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Człuchowie. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Marek Dowksza i Wiesław Gibczyński. Rzucono podczas rozgrywek 15 bramek. Na wyróżnienie zasłużyli zdobywając tytuł „Króla Strzelców” – Michał Mikulicz z klasy 3a, „Najlepszy Zawodnik Turnieju” – Jakub Mikulicz z klasy 3a, „Najlepszy bramkarz” – Miłosz Menio z klasy 3a, „Zawodnik Fair Play Turnieju” – Jacek Kiedrowski z klasy 3a. 

 

Czytaj więcej: WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW KLAS I - III

III miejsce dziewcząt w siatkówce plażowej!

23.05.2017 r. na obiektach Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Plażowej.  Nasze dziewczęta zajęły III miejsce ulegając zawodniczkom z Debrzna i ZSS w Człuchowie.

Czytaj więcej: III miejsce dziewcząt w siatkówce plażowej!

Logowanie

E-Dziennik