SZKOŁA SZKOLE

Od 8 do 15 września zbierać będziemy w naszej szkole artykuły papiernicze dla Waszych rówieśników, którzy zostali poszkodowani w sierpniowej wichurze. W tym czasie możecie przynosić do szkoły jakiekolwiek artykuły papiernicze (zeszyty, bloki, kredki, farby, kleje, pisaki itp.). Codziennie wolontariusze przejdą po wszystkich klasach i zbiorą przyniesione przez Was dary. Liczymy na wsparcie i zaangażowanie. Przygotujemy też specjalne stanowisko na holu szkoły w czasie zebrań z rodzicami. Koordynatorami akcji są pani Olga Łącka (SP 1) i pani Katarzyna Kęska (Gimnazjum 1) Z góry dziękujemy!

Nowy rok szkolny 2017/2018

Nowy rok szkolny rozpoczęty!

W związku z reformą szkolnictwa, Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Gimnazjum nr 1 połączyły swoje siły i jesteśmy jedną szkołą. Podczas uroczystości pogoda sprawiła nam figla, ale humory dopisywały. Wszystkim życzymy samych sukcesów w zdobywaniu nowej wiedzy!

Czytaj więcej: Nowy rok szkolny 2017/2018

NASI ABSOLWENCI