ZEBRANIA Z RODZICAMI

DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY I ZEBRANIA Z RODZICAMI

- to możliwość odbycia indywidualnych spotkań z wychowawcą klasy oraz z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów

27.01.2015 r. (wtorek) godz. 16:30 – 18:00

Czytaj więcej: ZEBRANIA Z RODZICAMI

ONE BILLION RISING 2015

NAZYWAM SIĘ MILIARD

ONE BILLION RISING

POWSTAŃ | PRZEMÓW | TAŃCZ

PRZECIWKO PRZEMOCY WOBEC DZIEWCZĄT I KOBIET

14 LUTEGO 2015

Miasto Człuchów po raz drugi weźmie udział w ogólnopolskiej akcji.

Akcja  ma za zadanie zwrócić uwagę na problem przemocy wobec dziewcząt i kobiet  z niepełnosprawnościami. W tym roku będzie wykonywany taniec na Rynku, do którego można przygotować się biorąc udział w zajęciach w Miejskim Domu Kultury. Zajęcia te zaplanowano w dniach 26 stycznia w godz. 16:30 – 17:30, 29 stycznia w godz. 19:15- 20:00 oraz 30 stycznia w godz. 16:30 – 17:30. Dodatkowo zajęcia te odbywać się będą podczas ferii zimowych. W pierwszym tygodniu -  w dniach: poniedziałek, środa, czwartek w godzinach 12:00 – 13:00, a w drugim tygodniu w dniach środa, czwartek, piątek też w godzinach 12:00- 13:00. Zajęcia skierowane są dzieci, młodzieży i dorosłych bez względu na wiek i płeć. Zajęcia prowadzić będzie instruktor tańca Monika Rekowska. Zapraszamy!

WOŚP wciąż gra...

Pomimo niesprzyjającej pogody, również w tym roku wielu uczniów naszego gimnazjum podjęło się trudu i od rana 11 stycznia zbierali pieniądze do puszek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Naszych wolontariuszy można było spotkać w różnych zakątkach Człuchowa.

Uczniowie wykazali bardzo duże zaangażowanie nie tylko podczas samego finału, ale również podczas jego przygotowań.

Przypomnijmy, że zebrane pieniądze podczas tegorocznego finału WOŚP zostaną przeznaczone m.in. na wyposażenie oddziałów klinik pediatrycznych oraz na wsparcie dla nowopowstających oddziałów geriatrycznych, czyli przeznaczonych dla ludzi w podeszłym wieku.

GÓRA GROSZA 2015

W grudniu zakończono ogólnopolską akcję Góra Grosza, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Tradycyjnie nasza szkoła również wzięła w niej aktywny udział. Tym razem ogłosiliśmy konkurs na zwycięską klasę, która uzbiera najwięcej grosików. Pieniądze zbierane były podczas grudniowych imprez mikołajkowych organizowanych w klasach a także podczas szkolnej akcji Piernikowy Zawrót Głowy. Po przeliczeniu wszystkich pieniędzy i po podsumowaniu zwycięską klasą okazała się klasa 3c, która uzbierała ponad 100 zł. Wszystkim klasom gratulujemy i dziękujemy!

Czytaj więcej: GÓRA GROSZA 2015

„KLASA Z KLASĄ”

WYNIKI KONKURSU „KLASA Z KLASĄ”

(za listopad i grudzień)