Gratulujemy Hani!!

17 grudnia 2014 r. odbył się etap rejonowy XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 2a Hanna Kaczkowska. Zmagania konkursowe polegały między innymi na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań na temat zasad zdrowego żywienia, problematyki ochrony środowiska naturalnego, profilaktyki uzależnień, zapobiegania chorobom zakaźnym, zasad udzielania pierwszej pomocy i historii PCK. Następnie każdy uczestnik musiał krótko przedstawić zainicjowany przez niego projekt społeczny promujący aktywny styl życia. Mimo, iż zakres zagadnień był bardzo obszerny, a test okazał się trudny dla wszystkich uczestników, możemy pochwalić się zwycięstwem. Hania zajęła I miejsce w kategorii uczniów gimnazjum i będzie uczestniczyła w etapie okręgowym Olimpiady. Czego jej serdecznie gratulujemy!!!

Czytaj więcej: Gratulujemy Hani!!

Turniej halówki jeszcze raz

W dniu 11.12.2014 odbył się mikołajkowy turnie w halową piłkę nożną klas 2 i 3. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny, które rozgrywały dziesięciominutowe mecze systemem każdy z każdym. Rozegrano sześć meczy a wyniki są następujące:

1. Kl. 2 A

2. Kl. 2 D

3. Kl. 3 C

4. Kl. 3 B

Każdy otrzymał słodki upominek i napoje. Najlepszym strzelcem z 5 golami został Bartosz Sitkiewicz, a najlepszym bramkarzem Lewiński  Jakub.

Czytaj więcej: Turniej halówki jeszcze raz

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY DLA KLAS 1

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY DLA KLAS I

6 grudnia jest dniem, na który czekają wszystkie dzieci, małe i duże. Każde z nich marzy o prezentach i nadejściu Mikołaja. 5 grudnia w naszej szkole odbył się Turniej Mikołajkowy, by choć w niewielkim stopniu spełnić dziecięce pragnienia...

Czytaj więcej: TURNIEJ MIKOŁAJKOWY DLA KLAS 1

KLASA Z KLASĄ

Wyniki konkursu „Klasa z klasą”

(za wrzesień i październik 2014)

I miejsce 2c

II miejsce 3b

III miejsce 2a

Czytaj więcej: KLASA Z KLASĄ

Wieczór filmowy klasy 2a

28 listopada popołudnie i wieczór spędziliśmy w naszej szkole.  Pani Sylwia Marasz i p. Anna Zawadzińska ponownie zorganizowały dla nas „święto filmu”. Zajadając się pizzą, marchewkami i jabłkami, oglądaliśmy niezwykle poruszającą ekranizację bestsellerowej powieści Markusa Zusaka pt.: „Złodziejka książek”. Emisję tego nadzwyczajnego filmu poprzedziła lektura fragmentów tej książki- czytali je nasi koledzy przygotowani przez p. Marasz.

Już w styczniu – kolejny, czwarty, wieczór filmowy klasy 2a!

Czytaj więcej: Wieczór filmowy klasy 2a