Piłka nożna

W dniu 24.04.2017 r. uczniowie  naszej szkoły rywalizowali w MISTRZOSTWACH POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW w Przechlewie. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła V miejsce. 

Czytaj więcej: Piłka nożna

Finał VIII Konkursu Biblijnego

Finał VIII Konkursu Biblijnego, Pelplin, 22.04.2017

Za nami finał VIII Konkursu Biblijnego organizowanego przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Dzieło Biblijne Diecezji Pelplińskiej, odbywającego się pod patronatem kuratorów oświaty województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Tematem tegorocznej edycji konkursu była osoba Jezusa Chrystusa w Ewangelii wg św. Marka. 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IIIa: Paweł Geras i Michał Wójcik.

Michał Wójcik znalazł się wśród najlepszych i uzyskał tytuł LAUREATA VIII Konkursu Biblijnego.

Paweł Geras został finalistą VIII Konkursu Biblijnego.

 

Sportowo...

W dniu 11.04.2017 r. uczniowie  naszej szkoły rywalizowali w TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS TRZECICH w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Człuchowie. Do rywalizacji zgłosiły się 3 zespoły. Rozegrane zostały 3 mecze systemem „każdy z każdym”. Podczas pojedynków strzelono 5 bramek. „NAJLEPSZYM BRAMKARZEM” został Jakub Całkowski - z klasy IIID. „KRÓLEM STRZELCÓW” został Kacper Skwiercz–  z klasy IIID. „ZAWODNIKIEM – FAIR PLAY” został Jakub Szyman – z klasy IIID. „NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU” został Jakub Mikulicz z klasy IIIA. „NAJLEPSZYM OBROŃCĄ” został Marcin Orzłowski z klasy III D.

 

Czytaj więcej: Sportowo...

Ogólnopolski Dzień Trzeźwości

Nasi uczniowie również brali czynny udział w Ogólnopolskim Dniu Trzeźwości.

W akcji brało udział kilku uczniów z klasy 3d - klasy z innowacją ratowniczą.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Dzień Trzeźwości

MAMY TO!!

 

Uwaga Szwecjoklasowicze! 

Za ciekawe ujęcia i montaż, ekstra grę aktorską, postać Wikinga, który podrzucał „tajne składniki", wyjątkową pomysłowość i kreatywność, a także element zaskoczenia, czyli degustację wprost ze Szwecji:

II miejsce, czyli 50% zniżki dla całej klasy i opiekuna na niezapomniany rejs do Szwecji promem Stena Line wygrywa:  Zespół „Klopsikowi odkrywcy" z Gimnazjum nr 1 im. K. Jagiellończyka w Człuchowie tj. klasa 2a z wychowawcą p. G. Jażdżewską!

 BRAWOOOOOO!!!

 

Uczniowie klasy 2a z wychowawcą klasy Grażyną Jażdżewską dziękują nauczycielom, rodzicom, uczniom, znajomym, mieszkańcom Człuchowa i okolic oraz wszystkim innym osobom głosującym na ich zwycięski filmik. 

Logowanie

E-Dziennik