ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września 2018

– godz. 9:00 – klasy 1-6 - budynek przy ul. Średniej 4

– godz. 9:00 – klasy ohp – w Ośrodku Szkolenia i Wychowania przy ul. Kusocińskiego

– godz. 10:30 – klasy 7-8 oraz klasy 3 gimnazjum - budynek przy ul. Szkolnej 3

– godz. 12:00 – klasy „0” - budynek przy ul. Średniej 4

  

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

24 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 z klasami Gimnazjum w Człuchowie odbyło się uroczyste  pożegnanie absolwentów.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz goście.

Uczniowie klas III gimnazjum, którzy w tym roku szkolnym odnieśli największe sukcesy w nauce, konkursach przedmiotowych i sportowych przyjęli gratulacje, srebrne tarcze oraz dyplomy i nagrody. Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Pożegnaliśmy również dwójkę odchodzących nauczycieli. 

Życzymy absolwentom słonecznych, radosnych i pełnych wrażeń wakacji oraz dostania się do wymarzonych szkół.

Czytaj więcej: POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

Zakończenie roku klas 7

HURRA, WAKACJE!!!

Dobiegł końca rok szkolny 2017/2018. Był to trudny rok, szczególnie dla siódmoklasistów, którzy stanęli przed nowymi wyzwaniami. Dali radę! To, jak ciężko pracowaliście, widać było podczas piątkowych uroczystości. Lista MISTRZÓW i PRYMUSÓW była imponująca. Teraz czas na odpoczynek! Rodzicom dziękujemy za całoroczną współpracę i wsparcie. WSZYSTKIM ŻYCZYMY UDANYCH, A PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZNYCH WAKACJI!

Do zobaczenia we wrześniu. 

Czytaj więcej: Zakończenie roku klas 7

Biegaj z nami dla Niepodległej

Festyn sportowy „Biegaj z nami dla Niepodległej".

15 czerwca na Rynku naszego miasta odbył się FESTYN SPORTOWY "BIEGAJ Z NAMI DLA NIEPODLEGŁEJ", którego gospodarzem była SP 1 przy wsparciu Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego. Do udziału w imprezie zostały zaproszone inne szkoły i przedszkola z naszego miasta. Nie zabrakło też rodziców, którzy wraz ze swoimi pociechami wzięli czynny udział w biegach. Atrakcji było wiele i wszystkie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Fani wojska, dzięki żołnierzom z jednostki w Czarnem oraz uczniom klasy mundurowej Zespołu Szkół Sportowych, mogli zapoznać się z wojskowym sprzętem czy usiąść za kierownicą wojskowego samochodu. Inni, pod okiem ratowników, uczyli się zasad udzielania pierwszej pomocy. Nie brakowało też amatorów fantazyjnych tatuaży i profesjonalnego makijażu. Imprezę uświetnił zespół "Miodzio" z Zespołu Szkół Agrobiznesu. Było też coś dla łasuchów. Fantastyczna drożdżówka, o którą zadbała pani Sylwia Jażdżewska z Rady Rodziców, miała duże wzięcie. Oczywiście można też było zjeść "coś konkretnego. Na zakończenie odbyło się oficjalne losowanie nagród. Główna nagroda - rower - trafiła do ucznia klasy pierwszej SP1. Festyn rozpoczął obchody Dni Człuchowa. 

Czytaj więcej: Biegaj z nami dla Niepodległej

Logowanie

E-Dziennik